|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | TC04 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Onderdeel | Onderdeelbeschrijving |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Diameter | 35,13 mm |
| Hoogte | 27,34 mm |
| Breedte | 50,1 mm |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | TC04 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Onderdeel | Onderdeelbeschrijving |
|---|---|
| Materiaal | PP |
| Diameter | 35,13 mm |
| Hoogte | 27,34 mm |
| Breedte | 50,1 mm |