|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JCYS-7780 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Specification | mm |
|---|---|
| d1 - opening dia inside | Φ25.40±0.10 |
| d2 - opening dia outside | Φ31.20±0.15 |
| d3 - outside dia of the double seam | Φ68.6±0.10 |
| h1 - can height | h1±1.0 |
| h2 - total height | h2±1.0 |
| h3 - contact height | 4.00±0.15 |
| h4 - height of the double seam | 3.00±0.20 |
| h5 - crinkle height | 6.00±0.20 |
| pressure - buckling pressure | ≥1.25-1.3Mpa |
| burst pressure | ≥1.5-1.6Mpa |
| cone - tinplate | T 0.35mm |
| can body - tinplate | T 0.195-0.20mm |
| dome - tinplate | T 0.32mm |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JCYS-7780 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Specification | mm |
|---|---|
| d1 - opening dia inside | Φ25.40±0.10 |
| d2 - opening dia outside | Φ31.20±0.15 |
| d3 - outside dia of the double seam | Φ68.6±0.10 |
| h1 - can height | h1±1.0 |
| h2 - total height | h2±1.0 |
| h3 - contact height | 4.00±0.15 |
| h4 - height of the double seam | 3.00±0.20 |
| h5 - crinkle height | 6.00±0.20 |
| pressure - buckling pressure | ≥1.25-1.3Mpa |
| burst pressure | ≥1.5-1.6Mpa |
| cone - tinplate | T 0.35mm |
| can body - tinplate | T 0.195-0.20mm |
| dome - tinplate | T 0.32mm |