|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6385 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Productnaam | Foam Cleaner Aerosol Valve met borstelkap |
|---|---|
| Typ van de klep | Continu spuiten schuimklep |
| Montagebeker | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| De diameter van de beker | 25.4 mm (1 inch standaard) |
| Dikte van de beker | 0.30 mm / Aanpasbaar |
| Stamgat | 0.33 mm / 0.46 mm / Aanpasbaar |
| Lichaamsopening | 0.40 mm / 0.51 mm / Aanpasbaar |
| Materiaal van de pakking | Buna-N / Neopreen / Butyl |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huizen | Polyacetaal (POM) |
| Dip tube | PE (polyethyleen), lengte aanpasbaar |
| Sproeipatroon | Schuimproductie |
| Type actuator | Foam actuator compatibel |
| Hoofdtype | Borstelkap (PP + nylonborstel) |
| Kapkleur | Aanpasbaar |
| Verenigbaarheid | Standaard aërosolblikken |
| Toepassing | Autoverzorging, stoffering, tapijt, huishoudelijk schoonmaakwerk |
| OEM-service | Beschikbaar |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6385 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Productnaam | Foam Cleaner Aerosol Valve met borstelkap |
|---|---|
| Typ van de klep | Continu spuiten schuimklep |
| Montagebeker | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| De diameter van de beker | 25.4 mm (1 inch standaard) |
| Dikte van de beker | 0.30 mm / Aanpasbaar |
| Stamgat | 0.33 mm / 0.46 mm / Aanpasbaar |
| Lichaamsopening | 0.40 mm / 0.51 mm / Aanpasbaar |
| Materiaal van de pakking | Buna-N / Neopreen / Butyl |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huizen | Polyacetaal (POM) |
| Dip tube | PE (polyethyleen), lengte aanpasbaar |
| Sproeipatroon | Schuimproductie |
| Type actuator | Foam actuator compatibel |
| Hoofdtype | Borstelkap (PP + nylonborstel) |
| Kapkleur | Aanpasbaar |
| Verenigbaarheid | Standaard aërosolblikken |
| Toepassing | Autoverzorging, stoffering, tapijt, huishoudelijk schoonmaakwerk |
| OEM-service | Beschikbaar |