|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6385 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Onze Foam Cleanser Valve and Cap, ook bekend als Foam Cleanser Cap, Foam Valve and Cap en Foam Cleanser Dispensing Valve-Cap Set, is een krachtig, gebruiksvriendelijk geïntegreerd onderdeel dat speciaal is ontworpen voor industriële en commerciële schuim- en autoreinigingsscenario's. Als kernaccessoire voor de verpakking van schuimreinigers voor auto's en schuimapparatuur voor autowasstraten, beschikt deze Foam Cleanser Valve and Cap over nauwkeurige handmatige bediening om de schuimstroom en -dichtheid te regelen, waardoor uniforme en stabiele schuimeffecten worden gegarandeerd die zich rond auto-oppervlakken wikkelen, waardoor schuimverspilling wordt verminderd en de auto-reinigingsefficiëntie wordt verbeterd.
Deze Foam Cleanser Valve and Cap (ook een Foam Cleanser Cap en Foam Valve and Cap) is speciaal ontworpen voor verschillende autoreinigingsscenario's, die professionele en persoonlijke autoreinigingsbehoeften dekken.
| Productnaam | Schuimreiniger Aerosolventiel met borsteldop |
|---|---|
| Ventieltype | Continu spuitschuimventiel |
| Montage beker | Blik, beide zijden gelakt |
| Kopdiameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Kopdikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stamopening | 0,33 mm / 0,46 mm / aanpasbaar |
| Lichaamsopening | 0,40 mm / 0,51 mm / aanpasbaar |
| Pakkingmateriaal | Buna-N / Neopreen / Butyl |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huisvesting | Polyacetaal (POM) |
| Dompelbuis | PE (polyethyleen), lengte aanpasbaar |
| Spuitpatroon | Schuimuitvoer |
| Type aandrijving | Compatibel met schuimactuator |
| Kaptype | Borstelkap (PP + nylon borstelharen) |
| Kleur dop | Aanpasbaar |
| Verenigbaarheid | Standaard spuitbussen |
| Sollicitatie | Autoverzorging, stoffering, tapijt, huishoudelijke schoonmaak |
| OEM-service | Beschikbaar |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6385 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
Onze Foam Cleanser Valve and Cap, ook bekend als Foam Cleanser Cap, Foam Valve and Cap en Foam Cleanser Dispensing Valve-Cap Set, is een krachtig, gebruiksvriendelijk geïntegreerd onderdeel dat speciaal is ontworpen voor industriële en commerciële schuim- en autoreinigingsscenario's. Als kernaccessoire voor de verpakking van schuimreinigers voor auto's en schuimapparatuur voor autowasstraten, beschikt deze Foam Cleanser Valve and Cap over nauwkeurige handmatige bediening om de schuimstroom en -dichtheid te regelen, waardoor uniforme en stabiele schuimeffecten worden gegarandeerd die zich rond auto-oppervlakken wikkelen, waardoor schuimverspilling wordt verminderd en de auto-reinigingsefficiëntie wordt verbeterd.
Deze Foam Cleanser Valve and Cap (ook een Foam Cleanser Cap en Foam Valve and Cap) is speciaal ontworpen voor verschillende autoreinigingsscenario's, die professionele en persoonlijke autoreinigingsbehoeften dekken.
| Productnaam | Schuimreiniger Aerosolventiel met borsteldop |
|---|---|
| Ventieltype | Continu spuitschuimventiel |
| Montage beker | Blik, beide zijden gelakt |
| Kopdiameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Kopdikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stamopening | 0,33 mm / 0,46 mm / aanpasbaar |
| Lichaamsopening | 0,40 mm / 0,51 mm / aanpasbaar |
| Pakkingmateriaal | Buna-N / Neopreen / Butyl |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huisvesting | Polyacetaal (POM) |
| Dompelbuis | PE (polyethyleen), lengte aanpasbaar |
| Spuitpatroon | Schuimuitvoer |
| Type aandrijving | Compatibel met schuimactuator |
| Kaptype | Borstelkap (PP + nylon borstelharen) |
| Kleur dop | Aanpasbaar |
| Verenigbaarheid | Standaard spuitbussen |
| Sollicitatie | Autoverzorging, stoffering, tapijt, huishoudelijke schoonmaak |
| OEM-service | Beschikbaar |