|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-D2303 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Productnaam | Vrouwelijke verf aërosolklep |
|---|---|
| Typ van de klep | Continu sprayverfklep |
| Toepassing | Sprayverf / industriële coating |
| Valvenstructuur | Vrouwelijke klep |
| Montagebeker | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| De diameter van de beker | 25.4 mm (1 inch standaard) |
| Dikte van de beker | 0.30 mm / Aanpasbaar |
| Materiaal van de pakking | Buna N / Neopreen / Butyl |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huizen | Nylon / POM |
| Sproeipatroon | Nevel / ventilator spray |
| Ontladen percentage | Verstelbaar |
| Compatibiliteit met aandrijvingsmiddelen | LPG/koolwaterstofmengsels |
| Type actuator | Vrouwelijke verf actuator compatibel |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM-service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-D2303 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Productnaam | Vrouwelijke verf aërosolklep |
|---|---|
| Typ van de klep | Continu sprayverfklep |
| Toepassing | Sprayverf / industriële coating |
| Valvenstructuur | Vrouwelijke klep |
| Montagebeker | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| De diameter van de beker | 25.4 mm (1 inch standaard) |
| Dikte van de beker | 0.30 mm / Aanpasbaar |
| Materiaal van de pakking | Buna N / Neopreen / Butyl |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huizen | Nylon / POM |
| Sproeipatroon | Nevel / ventilator spray |
| Ontladen percentage | Verstelbaar |
| Compatibiliteit met aandrijvingsmiddelen | LPG/koolwaterstofmengsels |
| Type actuator | Vrouwelijke verf actuator compatibel |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM-service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |