|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-1163 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Parfumspray |
| Materiaal | Plastic + Aluminium |
| Type spuitstof | Fijne mist |
| Naaldgrootte | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (aanpasbaar) |
| Output | 0.05-0.12 ml per spuit |
| Tipe sluiting | Krimp |
| Kleurenopties | Goud, zilver, zwart, op maat |
| Toepassing | Parfum, geur, huidverzorging, cosmetica |
| Leekproof | - Ja, dat klopt. |
| Lange buizen | Aanpasbaar |
| Verpakking | Bulk carton of op maat gemaakte verpakking |
| Certificering | ISO9001 |
Sluit eerst het apparaat af en haal de stroom uit de stekker, open dan de bovenkop van de dispenser, giet het parfum of de essentiële olie in de ingebouwde container en sluit de deksel goed dicht.Sluit het apparaat aan om het te gebruiken..
Ja, onze geurverspreider is compatibel met de meeste vloeibare parfums en essentiële oliën.alcoholvrije parfums om schade aan het apparaat te voorkomen en een beter geurgevoel te garanderen.
De werktijd is afhankelijk van de capaciteit van de parfumcontainer en het spuitinterval.en het zal automatisch uitgaan als het parfum op is..
Ja, het apparaat is ontworpen met eenvoudige knoppen, en de bewerkingsstappen zijn heel eenvoudig.en het sproeiinterval aanpassen volgens het indicatorlicht, die voor ouderen zeer gemakkelijk te gebruiken is.
Nee, onze parfumspeeler heeft een stille atomiseringstechnologie en het geluid tijdens het gebruik is minder dan 30 decibel, wat geen invloed heeft op uw werk, studie of slaap.
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-1163 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Kenmerken | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Parfumspray |
| Materiaal | Plastic + Aluminium |
| Type spuitstof | Fijne mist |
| Naaldgrootte | 13mm / 15mm / 18mm / 20mm (aanpasbaar) |
| Output | 0.05-0.12 ml per spuit |
| Tipe sluiting | Krimp |
| Kleurenopties | Goud, zilver, zwart, op maat |
| Toepassing | Parfum, geur, huidverzorging, cosmetica |
| Leekproof | - Ja, dat klopt. |
| Lange buizen | Aanpasbaar |
| Verpakking | Bulk carton of op maat gemaakte verpakking |
| Certificering | ISO9001 |
Sluit eerst het apparaat af en haal de stroom uit de stekker, open dan de bovenkop van de dispenser, giet het parfum of de essentiële olie in de ingebouwde container en sluit de deksel goed dicht.Sluit het apparaat aan om het te gebruiken..
Ja, onze geurverspreider is compatibel met de meeste vloeibare parfums en essentiële oliën.alcoholvrije parfums om schade aan het apparaat te voorkomen en een beter geurgevoel te garanderen.
De werktijd is afhankelijk van de capaciteit van de parfumcontainer en het spuitinterval.en het zal automatisch uitgaan als het parfum op is..
Ja, het apparaat is ontworpen met eenvoudige knoppen, en de bewerkingsstappen zijn heel eenvoudig.en het sproeiinterval aanpassen volgens het indicatorlicht, die voor ouderen zeer gemakkelijk te gebruiken is.
Nee, onze parfumspeeler heeft een stille atomiseringstechnologie en het geluid tijdens het gebruik is minder dan 30 decibel, wat geen invloed heeft op uw werk, studie of slaap.