|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-1163 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Parfumpompspray |
| Materiaal | Kunststof + aluminium |
| Spuittype | Fijne nevel |
| Nekgrootte | 13 mm / 15 mm / 18 mm / 20 mm (aanpasbaar) |
| Uitvoer | 0,05-0,12 ml per verstuiving |
| Sluitingstype | Krimpen |
| Kleuropties | Goud, zilver, zwart, aangepast |
| Sollicitatie | Parfum, geur, huidverzorging, cosmetica |
| Lekvrij | Ja |
| Buislengte | Aanpasbaar |
| Verpakking | Bulkkarton of aangepaste verpakking |
| Certificering | ISO9001 |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-1163 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Functie | Specificatie |
|---|---|
| Productnaam | Parfumpompspray |
| Materiaal | Kunststof + aluminium |
| Spuittype | Fijne nevel |
| Nekgrootte | 13 mm / 15 mm / 18 mm / 20 mm (aanpasbaar) |
| Uitvoer | 0,05-0,12 ml per verstuiving |
| Sluitingstype | Krimpen |
| Kleuropties | Goud, zilver, zwart, aangepast |
| Sollicitatie | Parfum, geur, huidverzorging, cosmetica |
| Lekvrij | Ja |
| Buislengte | Aanpasbaar |
| Verpakking | Bulkkarton of aangepaste verpakking |
| Certificering | ISO9001 |