|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Productnaam | Deodorant Aerosol Spuitventiel |
|---|---|
| Ventieltype | Continue Spuit Aerosol Ventiel |
| Toepassing | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Montagecup | Blikplaat, aan beide zijden gelakt |
| Cupdiameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Cupdikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stammonding | 0,33 mm / 0,41 mm / Aanpasbaar |
| Bodymonding | 0,40 mm / 0,51 mm / Aanpasbaar |
| Dichtingsmateriaal | Buna N / Butyl (cosmetische kwaliteit) |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | POM / Nylon |
| Dompelbuis | PE, aanpasbare lengte |
| Spuitpatroon | Fijne Nevel |
| Drijfgascompatibiliteit | LPG / Koolwaterstofmengsels / DME |
| Actuatortype | Compatibel met Deodorant Actuator |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM Service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Productnaam | Deodorant Aerosol Spuitventiel |
|---|---|
| Ventieltype | Continue Spuit Aerosol Ventiel |
| Toepassing | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Montagecup | Blikplaat, aan beide zijden gelakt |
| Cupdiameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Cupdikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stammonding | 0,33 mm / 0,41 mm / Aanpasbaar |
| Bodymonding | 0,40 mm / 0,51 mm / Aanpasbaar |
| Dichtingsmateriaal | Buna N / Butyl (cosmetische kwaliteit) |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | POM / Nylon |
| Dompelbuis | PE, aanpasbare lengte |
| Spuitpatroon | Fijne Nevel |
| Drijfgascompatibiliteit | LPG / Koolwaterstofmengsels / DME |
| Actuatortype | Compatibel met Deodorant Actuator |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM Service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |