|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Productnaam | Deodorant Aerosol Spuitklep |
|---|---|
| Kleptype | Continue Spray Aerosol Klep |
| Toepassing | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Montagecup | Blik, aan beide zijden gelakt |
| Cup Diameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Cup Dikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stam Opening | 0,33 mm / 0,41 mm / Aanpasbaar |
| Body Opening | 0,40 mm / 0,51 mm / Aanpasbaar |
| Dichtingsmateriaal | Buna N / Butyl (cosmetische kwaliteit) |
| Veer | Roestvrij Staal |
| Behuizing | POM / Nylon |
| Dompelbuis | PE, aanpasbare lengte |
| Spraypatroon | Fijne Mist |
| Drijfgas Compatibiliteit | LPG / Koolwaterstofmengsels / DME |
| Actuator Type | Compatibel met Deodorant Actuator |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM Service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JCWHC02 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | Western Union,T/T,D/P,D/A,L/C |
| Productnaam | Deodorant Aerosol Spuitklep |
|---|---|
| Kleptype | Continue Spray Aerosol Klep |
| Toepassing | Deodorant / Body Spray / Antiperspirant |
| Montagecup | Blik, aan beide zijden gelakt |
| Cup Diameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Cup Dikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stam Opening | 0,33 mm / 0,41 mm / Aanpasbaar |
| Body Opening | 0,40 mm / 0,51 mm / Aanpasbaar |
| Dichtingsmateriaal | Buna N / Butyl (cosmetische kwaliteit) |
| Veer | Roestvrij Staal |
| Behuizing | POM / Nylon |
| Dompelbuis | PE, aanpasbare lengte |
| Spraypatroon | Fijne Mist |
| Drijfgas Compatibiliteit | LPG / Koolwaterstofmengsels / DME |
| Actuator Type | Compatibel met Deodorant Actuator |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM Service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |