|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6606 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Omschrijving onderdeel |
|---|---|
| Montagecup | Beide zijden met blank gelakt blik, met kuiltjes aan de onderkant |
| Buitengasket | Buna |
| Binnengasket | Butyl |
| Steel | Dubbele opening 1* φ 0,51 mm naturel |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | Staartopening Dia φ2*φ0,33 mm oranje |
| Dompelbuis | Standaard naturel kleur |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6606 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Omschrijving onderdeel |
|---|---|
| Montagecup | Beide zijden met blank gelakt blik, met kuiltjes aan de onderkant |
| Buitengasket | Buna |
| Binnengasket | Butyl |
| Steel | Dubbele opening 1* φ 0,51 mm naturel |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | Staartopening Dia φ2*φ0,33 mm oranje |
| Dompelbuis | Standaard naturel kleur |