|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6606 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
De verfcans, ook bekend als een luchtvrijlaat, is een cruciaal onderdeel dat is ontworpen voor verfopslagcans, zodat verschillende verfsoorten optimaal kunnen worden bewaard en veilig kunnen worden gebruikt.Deze krachtige klep is ontworpen om de integriteit van de verf te behouden door het binnendringen van lucht te voorkomen en de druk te verlichten, waardoor verf oxidatie, verdikking en besmetting effectief voorkomen.
Gemaakt van duurzame, corrosiebestendige materialen, is de verfventiel uitstekend compatibel met water- en olieverfverf, industriële coatings en decoratieve verf.het geschikt maakt voor zowel commerciële als industriële verpakkingen.
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Butyl |
| Stam | Dubbele opening 1* φ 0,51 mm natuurlijk |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | Staartopening Dia φ2*φ0,33 mm oranje |
| Dipbuis | Standaard natuurlijke kleur |
Deze verfklep wordt veel gebruikt in verffabrieken.wanneer het is geïnstalleerd op bulkverfopslagblikken om de versheid van de eindverfproducten tijdens opslag en vervoer te behoudenHet is ook een essentieel accessoire voor ijzerhandel en bouwmaterialenmarkten, gebruikt op detailhandel verfblikken om klanten te helpen ongebruikte verf te bewaren voor toekomstig gebruik.
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6606 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union |
De verfcans, ook bekend als een luchtvrijlaat, is een cruciaal onderdeel dat is ontworpen voor verfopslagcans, zodat verschillende verfsoorten optimaal kunnen worden bewaard en veilig kunnen worden gebruikt.Deze krachtige klep is ontworpen om de integriteit van de verf te behouden door het binnendringen van lucht te voorkomen en de druk te verlichten, waardoor verf oxidatie, verdikking en besmetting effectief voorkomen.
Gemaakt van duurzame, corrosiebestendige materialen, is de verfventiel uitstekend compatibel met water- en olieverfverf, industriële coatings en decoratieve verf.het geschikt maakt voor zowel commerciële als industriële verpakkingen.
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Butyl |
| Stam | Dubbele opening 1* φ 0,51 mm natuurlijk |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | Staartopening Dia φ2*φ0,33 mm oranje |
| Dipbuis | Standaard natuurlijke kleur |
Deze verfklep wordt veel gebruikt in verffabrieken.wanneer het is geïnstalleerd op bulkverfopslagblikken om de versheid van de eindverfproducten tijdens opslag en vervoer te behoudenHet is ook een essentieel accessoire voor ijzerhandel en bouwmaterialenmarkten, gebruikt op detailhandel verfblikken om klanten te helpen ongebruikte verf te bewaren voor toekomstig gebruik.