| Merknaam: | Future |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Deodorant Aerosol Spray Klep |
| Kleptype | Continue Spray Aerosol Klep |
| Toepassing | Deodorant / Bodyspray / Antiperspirant |
| Montagecup | Blik, dubbelzijdig gelakt |
| Cupdiameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Cupdikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stammond | 0,33 mm / 0,41 mm / Aanpasbaar |
| Bodymond | 0,40 mm / 0,51 mm / Aanpasbaar |
| Dichtingsmateriaal | Buna N / Butyl (cosmetische kwaliteit) |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | POM / Nylon |
| Dompelbuis | PE, aanpasbare lengte |
| Spraypatroon | Fijne Mist |
| Drijfgascompatibiliteit | LPG / Koolwaterstofmengsels/DME |
| Actuatortype | Compatibel met Deodorant Actuator |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM Service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |
| Merknaam: | Future |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Productnaam | Deodorant Aerosol Spray Klep |
| Kleptype | Continue Spray Aerosol Klep |
| Toepassing | Deodorant / Bodyspray / Antiperspirant |
| Montagecup | Blik, dubbelzijdig gelakt |
| Cupdiameter | 25,4 mm (1 inch standaard) |
| Cupdikte | 0,30 mm / Aanpasbaar |
| Stammond | 0,33 mm / 0,41 mm / Aanpasbaar |
| Bodymond | 0,40 mm / 0,51 mm / Aanpasbaar |
| Dichtingsmateriaal | Buna N / Butyl (cosmetische kwaliteit) |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | POM / Nylon |
| Dompelbuis | PE, aanpasbare lengte |
| Spraypatroon | Fijne Mist |
| Drijfgascompatibiliteit | LPG / Koolwaterstofmengsels/DME |
| Actuatortype | Compatibel met Deodorant Actuator |
| Kleur | Aanpasbaar |
| OEM Service | Beschikbaar |
| MOQ | Onderhandelbaar |