| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Beschrijving |
|---|---|
| Montagecup | Blik, aan beide zijden blank gelakt, met kuiltjes aan de onderkant |
| Buitengarnituur | Buna |
| Binnengarnituur | Butyl |
| Steel | Dubbel gat, 1 × φ0.51 mm, naturel |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | Staartgat Diameter φ2 × φ0.33 mm, oranje |
| Dompelbuis | Standaard lengte, naturel kleur |
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Beschrijving |
|---|---|
| Montagecup | Blik, aan beide zijden blank gelakt, met kuiltjes aan de onderkant |
| Buitengarnituur | Buna |
| Binnengarnituur | Butyl |
| Steel | Dubbel gat, 1 × φ0.51 mm, naturel |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | Staartgat Diameter φ2 × φ0.33 mm, oranje |
| Dompelbuis | Standaard lengte, naturel kleur |