| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Montagebeker | van metaal, met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Buitenpakking | Gepaste configuratie |
| Inwendige pakking | Butyl |
| Stam | Eenvoudige opening, 1 × 0,51 mm (natuurlijk) |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | De diameter van het staartgat 2 × 0,33 mm (oranje) |
| Dip tube | Standaard, natuurlijke kleur |
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Specificatie |
|---|---|
| Montagebeker | van metaal, met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Buitenpakking | Gepaste configuratie |
| Inwendige pakking | Butyl |
| Stam | Eenvoudige opening, 1 × 0,51 mm (natuurlijk) |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | De diameter van het staartgat 2 × 0,33 mm (oranje) |
| Dip tube | Standaard, natuurlijke kleur |