|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6394 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Onze MDF Digital Valve Activator, ook bekend als digitale MDF valve controller, MDF elektronische valve actuator, precisie MDF valve operator, en digitale MDF valve regelaar,is een professionele oplossing voor industriële automatiseringDeze hoogwaardige digitale MDF-klepactivator integreert geavanceerde digitale technologie om een nauwkeurige, betrouwbare klepwerking te leveren.het elimineren van handmatige fouten en het mogelijk maken van afstandsbewaking voor naadloos toezicht op en buiten de site.
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Butyl / Buna / Neopreen |
| Stam | Eenvoudige opening 1 × 0,51 mm, natuurlijk |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | staartopening Dia 2×0,33 mm, oranje |
| Dipbuis | Standaard, natuurlijke kleur |
Deze digitale MDF-klepactivator wordt op grote schaal toegepast in industriële automatisering en noodscenario's, waaronder rookbeheersystemen voor hoge gebouwen, fabrieksautomatiseringslijnen,bouwterreinen in de openlucht, en HVAC onderhoudsprojecten.
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6394 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Onze MDF Digital Valve Activator, ook bekend als digitale MDF valve controller, MDF elektronische valve actuator, precisie MDF valve operator, en digitale MDF valve regelaar,is een professionele oplossing voor industriële automatiseringDeze hoogwaardige digitale MDF-klepactivator integreert geavanceerde digitale technologie om een nauwkeurige, betrouwbare klepwerking te leveren.het elimineren van handmatige fouten en het mogelijk maken van afstandsbewaking voor naadloos toezicht op en buiten de site.
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Butyl / Buna / Neopreen |
| Stam | Eenvoudige opening 1 × 0,51 mm, natuurlijk |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | staartopening Dia 2×0,33 mm, oranje |
| Dipbuis | Standaard, natuurlijke kleur |
Deze digitale MDF-klepactivator wordt op grote schaal toegepast in industriële automatisering en noodscenario's, waaronder rookbeheersystemen voor hoge gebouwen, fabrieksautomatiseringslijnen,bouwterreinen in de openlucht, en HVAC onderhoudsprojecten.