| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | 0,15CC NEVELPOMP |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Nevelspuitpomp |
| Standaardmaat | 1 inch (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Materiaal | Blik / Aluminium |
| Lengte dompelbuis | Aangepast aan de hoogte van de bus |
| Afwerkingsopties | Blank / Heldere lak / Gouden lak |
| Binnendiameter opening | 25,4 ± 0,07 mm |
| Buitendiameter opening | 31,2 ± 0,1 mm |
| Materiaal binnengarnituur | Buna / Neopreen / Butyl |
| Materiaal dompelbuis | Polyethyleen |
| Component | Materiaal | Opties / Specificaties |
|---|---|---|
| Montagecup | Blik | Met of zonder deukjes |
| Montagecup | Aluminium | Gouden lak / Microflex afwerking |
| Buitengarnituur | Buna | -- |
| Binnengarnituur | Buna / Neopreen / Butyl | -- |
| Stam | Nylon | 1×0,46 mm, 1×0,51 mm, 2×0,51 mm, 2×0,61 mm, 4×0,61 mm |
| Veer | Roestvrij staal | -- |
| Behuizing | Nylon | φ4,3 mm (Spraygebied: 14,52 mm²) |
| VPH spraygebied | -- | 6,7 mm² |
| Stalen bal | Roestvrij staal | φ3,5 mm |
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | 0,15CC NEVELPOMP |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Nevelspuitpomp |
| Standaardmaat | 1 inch (25,4 mm ± 0,15 mm) |
| Materiaal | Blik / Aluminium |
| Lengte dompelbuis | Aangepast aan de hoogte van de bus |
| Afwerkingsopties | Blank / Heldere lak / Gouden lak |
| Binnendiameter opening | 25,4 ± 0,07 mm |
| Buitendiameter opening | 31,2 ± 0,1 mm |
| Materiaal binnengarnituur | Buna / Neopreen / Butyl |
| Materiaal dompelbuis | Polyethyleen |
| Component | Materiaal | Opties / Specificaties |
|---|---|---|
| Montagecup | Blik | Met of zonder deukjes |
| Montagecup | Aluminium | Gouden lak / Microflex afwerking |
| Buitengarnituur | Buna | -- |
| Binnengarnituur | Buna / Neopreen / Butyl | -- |
| Stam | Nylon | 1×0,46 mm, 1×0,51 mm, 2×0,51 mm, 2×0,61 mm, 4×0,61 mm |
| Veer | Roestvrij staal | -- |
| Behuizing | Nylon | φ4,3 mm (Spraygebied: 14,52 mm²) |
| VPH spraygebied | -- | 6,7 mm² |
| Stalen bal | Roestvrij staal | φ3,5 mm |