|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6406 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Butyl |
| Stam | Dubbele opening 1* φ 0,51 mm natuurlijk |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | Staartopening Dia φ2*φ0,33 mm oranje |
| Dipbuis | Standaard natuurlijke kleur |
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6406 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Butyl |
| Stam | Dubbele opening 1* φ 0,51 mm natuurlijk |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | Staartopening Dia φ2*φ0,33 mm oranje |
| Dipbuis | Standaard natuurlijke kleur |