|
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-7053 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Onze aansteker gas klep met rode adapter is een gespecialiseerd onderdeel ontworpen om de gasstroom te reguleren voor zowel wegwerp en herbruikbare aansteker.Met een duidelijke rode adapter voor gemakkelijke identificatie en veilige verbinding, deze hoge precisie klep combineert robuustheid en betrouwbaarheid voor een optimale prestatie.
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Buna |
| Stam | Rood Kleur Plastic Butane gas stam; Double Oriffice 2×ф0.51mm Rood |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | Geen staartgat, vier gleufjes, zwart |
Deze lichter gasklep met rode adapter wordt voornamelijk gebruikt bij de vervaardiging van eenmalige en herbruikbare aanstekers,met een vermogen van meer dan 50 W,.
|
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-7053 |
| MOQ: | 100000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | Karton |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
Onze aansteker gas klep met rode adapter is een gespecialiseerd onderdeel ontworpen om de gasstroom te reguleren voor zowel wegwerp en herbruikbare aansteker.Met een duidelijke rode adapter voor gemakkelijke identificatie en veilige verbinding, deze hoge precisie klep combineert robuustheid en betrouwbaarheid voor een optimale prestatie.
| Component | Beschrijving van het onderdeel |
|---|---|
| Montagebeker | met een diameter van niet meer dan 20 mm |
| Buitenpakking | Buna |
| Inwendige pakking | Buna |
| Stam | Rood Kleur Plastic Butane gas stam; Double Oriffice 2×ф0.51mm Rood |
| Lente | van roestvrij staal |
| Huizen | Geen staartgat, vier gleufjes, zwart |
Deze lichter gasklep met rode adapter wordt voornamelijk gebruikt bij de vervaardiging van eenmalige en herbruikbare aanstekers,met een vermogen van meer dan 50 W,.