| Merknaam: | Future |
| Modelnummer: | WD40 spuitventiel |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Materiaal | Blik |
| Montagecup | Eén Inch |
| Aantal Gaten | Vier of twee gaten |
| Pijplengte | Op Maat |
| Monsters | Gratis |
| Gebruik | Spuitbussen |
| Montagecup | Beide zijden met blank gelakt blik, met kuiltjes aan de onderkant |
| Buitenste pakking | Naar dit |
| Binnenste pakking | Butyl |
| Stam | Enkele opening 1*0.51mm natuurlijk |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | Staartopening Dia 2*0.33mm oranje |
| Dompelbuis | Standaard natuurlijke kleur |
| Merknaam: | Future |
| Modelnummer: | WD40 spuitventiel |
| MOQ: | 100.000 sets |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Materiaal | Blik |
| Montagecup | Eén Inch |
| Aantal Gaten | Vier of twee gaten |
| Pijplengte | Op Maat |
| Monsters | Gratis |
| Gebruik | Spuitbussen |
| Montagecup | Beide zijden met blank gelakt blik, met kuiltjes aan de onderkant |
| Buitenste pakking | Naar dit |
| Binnenste pakking | Butyl |
| Stam | Enkele opening 1*0.51mm natuurlijk |
| Veer | Roestvrij staal |
| Behuizing | Staartopening Dia 2*0.33mm oranje |
| Dompelbuis | Standaard natuurlijke kleur |