| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Onderdeel | Beschrijving |
|---|---|
| Montage beker | Blik, beide zijden blank gelakt, met donsdeukjes |
| Buitenste pakking | Buna |
| Binnenste pakking | Butyl |
| Stang | Dubbele opening, 1 × φ0,51 mm, natuurlijk |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huisvesting | Staartopening Dia φ2 × φ0,33 mm, oranje |
| Dompelbuis | Standaardlengte, natuurlijke kleur |
| Merknaam: | FUTURE |
| Modelnummer: | JC-6594 |
| MOQ: | 100.000 |
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking: | KARTON |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Onderdeel | Beschrijving |
|---|---|
| Montage beker | Blik, beide zijden blank gelakt, met donsdeukjes |
| Buitenste pakking | Buna |
| Binnenste pakking | Butyl |
| Stang | Dubbele opening, 1 × φ0,51 mm, natuurlijk |
| Lente | Roestvrij staal |
| Huisvesting | Staartopening Dia φ2 × φ0,33 mm, oranje |
| Dompelbuis | Standaardlengte, natuurlijke kleur |